Dnia 16 grudnia 2015 r. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Wojcieszycach odbyło się uroczyste „Spotkanie Świąteczne”, zorganizowane przez Publiczne Przedszkole w Wojcieszycach z Oddziałem Zamiejscowym w Różankach. Rozpoczęło je grono pedagogiczne wspólnym odśpiewaniem pastorałki „Jest taki dzień...”. Następnie pani dyrektor Joanna Grymuza powitała przybyłych gości. Życzenia wszystkim zgromadzonym złożyli także zastępca wójta pan Andrzej Kwiatkowski oraz przewodniczący Rady Gminy pan Jan Kubera.

Po części oficjalnej miały miejsce występy artystyczne, przygotowane przez dzieci. Wysłuchaliśmy tradycyjnych kolęd, pastorałek i wierszy o tematyce bożonarodzeniowej. Najmłodszym towarzyszyła absolwentka naszego przedszkola Jola Banicka. Ogromną niespodzianką dla wszystkich gości był przyjazd i występ znanego artysty, akordeonisty pana Mariusza Ambrożuka. Swoim występem wywołał łzy wzruszenia, a także uśmiech na twarzy dzieci i dorosłych. Wspólnemu kolędowaniu nie było końca. Atmosfera spotkania była przepełniona życzliwością, radością i ciepłem Świąt Bożego Narodzenia.

 

GALERIA FOTO