Dnia 8 września 2015 r. w Publicznym Przedszkolu w Wojcieszycach z Oddziałem Zamiejscowym w Różankach, obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Rano dzieci przywitała w holu wesoła muzyka oraz mnóstwo kolorowych balonów, które są symbolem tego święta. Po śniadaniu w doskonałych humorach wszyscy zebrali się na placu przedszkolnym. Po krótkim wprowadzeniu przez Panią Dyr. Joannę Grymuzę i wyjaśnieniu dzieciom celu spotkania, przedszkolaki wszystkich grup odśpiewały piosenkę „Wesoły przedszkolak” oraz zostały zaproszone do wspólnej zabawy. Uroczystość uświetnili goście w osobach: Pani Wójt Anny Mołodciak, Zastępcy Wójta Pana Andrzeja Kwiatkowskiego oraz Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury Pana Jarosława Pikuły. Pani Wójt złożyła dzieciom życzenia i rozdała w prezencie kolorowe piłeczki. Pan Jarosław Pikuła tradycyjnie odczytał w ramach akcji CPCD wiersz pod tytułem „Rzepka”. Następnie dzieci z balonikami i kwiatami w rękach, ze śpiewem na ustach wyruszyły z przedszkola. Barwny korowód wzbudził zainteresowanie przechodniów i okolicznych mieszkańców. Przedszkolaki z dumą informowały o swoim święcie. Na zakończenie wszystkie baloniki poszybowały do nieba. W naszym przedszkolu święto dzieci dostarczyło wielu miłych wrażeń. Radość i uśmiech na twarzach przedszkolaków to ogromna satysfakcja dla nas osób dorosłych.

 

GALERIA FOTO