Serdecznie witamy po wakacyjnej przerwie. Naszym wychowankom życzymy samych wspaniałych i radosnych chwil, wielu nowych przyjaźni oraz radości w zdobywaniu wiedzy. Rodzicom i opiekunom życzymy owocnej współpracy z przedszkolem. Szczególnie ciepło witamy nowych przedszkolaków. Jesteśmy pewni, że trudne chwile rozstania i minuty wypełnione tęsknotą szybko ustąpią miejsca radosnej zabawie.

 

Joanna Grymuza
Dyrektor Publicznego Przedszkola w Wojcieszycach
Z Oddziałem Zamiejscowym w Różankach