W piękny, słoneczny, październikowy dzień, przedszkolaki z Różanek wybrały się na wycieczkę do sąsiadującego z przedszkolem sadu. Dzięki uprzejmości państwa Potockich, właścicieli sadu, dzieci mogły zobaczyć drzewa pełne rumianych jabłek. Przedszkolaki były zachwycone wieloma odmianami owoców i podziwiały dorodne jabłka mieniące się w blasku słonecznych promieni. Wszyscy uczestnicy wycieczki zostali obdarowani pachnącymi i soczystymi jabłkami. Zapach i błyszcząca skórka owoców były najlepszą zachętą do spożywania witamin. Dziękujemy za poświęcony nam czas i ciekawą lekcję przyrody.