Jesień daje nam wiele darów, które zbierać możemy w sadach i ogrodach. Są to zdrowe jabłka, gruszki, śliwki, które dzieci chętnie jedzą w różnej postaci. Nasze przedszkolaki postanowiły zrobić z nich kompot. Obieranie owoców, przekrawanie na cząstki, wkładanie do słoików oraz obserwowanie procesu pasteryzacji w przedszkolnej kuchni okazało się świetną zabawą. Dzieci w sposób praktyczny zdobyły wiadomości oraz nowe umiejętności, które wraz z rodzicami mogą wykorzystać w domu.