Pluszowy MIŚ - przyjaciel każdego dziecka, który towarzyszy nam już ponad 100 lat!
Jest zawsze wtedy, kiedy go najbardziej potrzebujemy! To ON wysłucha, przytuli i otrze łzy. 25 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Pluszowego Misia. Przedszkolaki w Różankach postanowiły uczcić urodziny swoich najlepszych przyjaciół i z tej okazji zorganizowały wspaniały bal z udziałem ukochanych przytulanek. Nie obyło się bez urodzinowego tortu z zimnymi ogniami, który przygotowała pani Ela Banicka. Wizyta pani bibliotekarki Aleksandry Małyszko wprowadziła dzieci w świat przygód i wędrówek Misia Uszatka Cz. Janczewskiego. W przedszkolu w Wojcieszycach uroczysty dzień rozpoczął się od układania przyniesionych misiów w „Krainie Pluszowego Misia".

Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały „Życzenia dla Misia", oraz wiersz „Miś" J. Brzechwy. Bawiły się przy piosenkach o misiach. Dla dzieci w tym dniu w obu oddziałach przedszkolnych przygotowano wiele atrakcji: zabawy, konkursy, quizy. Była wspólna zabawa, radość i cudowna atmosfera.

 

GALERIA