W „Wesołej Gromadzie' odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. W czwartek 16 października ślubowanie złożyły dzieci uczęszczające do oddziału w Wojcieszycach, a w dniu następnym pasowane na przedszkolaka były dzieci w Różankach. Na uroczystość przybyli zaproszeni Goście, na czele z Rodzicami i Gospodarzem Gminy Kłodawa Panią Anną Mołodciak. Pasowanie na przedszkolaka to przeżycie ważne dla dzieci, ich rodziców, jak i całej społeczności przedszkolnej Dzieci z wielkim zaangażowaniem zaprezentowały swoje umiejętności. Wspaniale śpiewały piosenki i pięknie recytowały wierszyki.

Dla nich było to pierwsze poważne wystąpienie przed publicznością. Rodzice byli bardzo wzruszeni i dumni ze swoich pociech. Później nastąpiła wyjątkowa chwila. Dzieci z przejęciem złożyły przysięgę, a pani Dyrektor osobiście pasowała każde dziecko na pełnoprawnego przedszkolaka. Uwieńczeniem ceremonii było otrzymanie dyplomu, słodkiej niespodzianki, a także prezentów od zaproszonych Gości. Z uśmiechem na buziach, w atmosferze radości i przyjaźni minął kolejny, ale jak ważny dla naszych wychowanków dzień w przedszkolu.

 

GALERIA