Pracownicy naszego Przedszkola mieli przyjemność uczestniczyć w festynie zorganizowanym przez Hospicjum św. Kamila w Gorzowie Wlkp., podczas którego przygotowali dla dzieci atrakcje. Dużym zainteresowaniem cieszyło się malowanie twarzy oraz wykonywanie brokatowych tatuaży, które wywoływały uśmiechy na twarzach zebranych i sprawiały im ogromną radość. Kolorowe wzory, bajkowe postacie i błyszczące ozdoby pozwoliły uczestnikom na chwilę przenieść się do świata wyobraźni i dobrej zabawy. Festyn był okazją do wspólnego spędzenia czasu, integracji oraz wsparcia działalności Hospicjum. Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć swoją „cegiełkę” do tego wyjątkowego wydarzenia i sprawić uczestnikom wiele radości.

Opracowała:
(-) Marta Kaźmierczak