Przedszkolaki z obu grup przedszkolnych oddziału przedszkolnego w Wojcieszycach przygotowały dla swoich ukochanych Rodziców krótki występ, na obejrzenie którego serdecznie zapraszamy.
„Tęczowe Nutki”:

 

„Tęczowe Nutki” z okazji pierwszego dnia wiosny przygotowały krótki występ artystyczny, który utrwaliliśmy na filmie. Zapraszamy do oglądania naszych popisów tanecznych i wokalnych.

Grupa „Bajkowych Motyli” również przyjęła nasze przedszkolne wyzwanie – przygotowanie scenek o tematyce wiosennej. Mamy nadzieję, że przedstawienie umili wszystkim oglądającym czas na oczekiwanie wiosny.

 

Grupa „Wesołych Misiów” świetnie bawiła się podczas nagrania przygotowanego przez siebie występu artystycznego. Dzieci zaprezentowały się w wierszu p.t.: „Prośba żabek” oraz piosence „My jesteśmy żabki”. Zapraszamy do obejrzenia naszych „zielonych” filmików.

W czwartek 18 marca 2021 r. dzieci z naszego Przedszkola nagrały filmik na powitanie pierwszego dnia wiosny. Aby podkreślić charakter tego dnia przedszkolaki wykonały piosenkę „Maszeruje wiosna” oraz pięknie wyrecytowały wierszyki. Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych aktorów sprawią, że wiosna zawita do nas na dobre.

Najmłodsze przedszkolaki z Różanek powitanie wiosny rozpoczęły od zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych i aktorskich. Dzieci bardzo się starały, aby przedstawienie wyszło jak najlepiej.

Ala i Nina

Wychowankowie „Wesołej Gromady” – Alicja Fedorczuk, Nina Miliszewska oraz Maciej Wasilewski, uczestniczyli w Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Anglojęzycznej „Action Songs”. Organizatorem konkursu było Niepubliczne Przedszkole Językowe „Mali Giganci” z siedzibą w Toruniu. Zapraszamy do obejrzenia filmików, na których dzieci prezentują swoje umiejętności językowe oraz wokalne.