TO UŁAMEK ŚWIATA BAJKI…

TO UŁAMEK ŚWIATA BAJKI…

 

Dnia 7 listopada obchodziliśmy Międzynarodowy dzień postaci z bajek. W magiczną krainę bajek zabrał przedszkolaków Tygrysek, Pszczółka Maja oraz Doktor Dosia, Czerwony Kapturek i Wróżka. Na dzieci czekały wspaniałe zabawy. Przedszkolaki wykonywały zadania, wcielając się w różne bajkowe postaci. Musiały również wykazać się wiedzą przy rozwiązywaniu zagadek i quizów.

Wszystko to jednak nie sprawiło naszym przedszkolakom najmniejszych trudności, bo przecież kto, jak nie dzieci znają się na bajkach lepiej? Każdy tego dnia miał na buzi szeroki uśmiech. Do zabaw w grupie „Mądrych Sówek” dołączyło nawet kilka mam, które również stały się na chwilę bajkowymi postaciami. Dzieci świetnie się bawiły, a na koniec częstowały łakociami z koszyczka Czerwonego Kapturka i kolorowej torby Tygryska.

 

 

GALERIA FOTO