WSPOMNIENIA Z WAKACJI

WSPOMNIENIA Z WAKACJI

 

„Wyglądam przez okno, patrzę na akacje
i wtedy wspominam minione wakacje.
Szum morza, gdy wszyscy staliśmy na molo,
ciocię, gdy rankiem śpiewała nam z Jolą.
Pamiętam też rybkę – z tatą ją złowiłem,
którą do morza z powrotem wrzuciłem (...)”

We wtorek 24 października „Wesołe Misie” wspominały wakacyjne podróże. Pamiątki, które przyniosły do przedszkola wzbudziły wiele wspomnień, jak i ciekawość innych kolegów.

Podczas zajęć dzieci wymieniały środki transportu, jakimi można podróżować, oznaczały na mapie Polski miejsca, które odwiedziły. Dowiedziały się, jak wyglądają bursztyny, podziwiały wspaniałe widoki na pocztówkach. Wszyscy bawiliśmy się przy tanecznych piosenkach, które kojarzyły nam się z wakacjami i słońcem. Zajęcia odbyły się w ramach realizacji projektu „Radosne Przedszkole”.

 

GALERIA FOTO