MAMO, TATO ZOBACZ, JAK BAWIĘ SIĘ W PRZEDSZKOLU

MAMO, TATO ZOBACZ, JAK BAWIĘ SIĘ W PRZEDSZKOLU

 

Dnia 20.10.2017 r. grupa „Bajkowych Motyli” zaprosiła swoich rodziców na zajęcia otwarte. Starszaki z niecierpliwością oczekiwały wizyty rodziców, a podczas zajęć każdy starał się zaprezentować najlepiej, jak potrafił. Dzieci chętnie i aktywnie uczestniczyły w proponowanych formach aktywności, dając wyraz swojemu zainteresowaniu i zaangażowaniu w zajęcia.

„Bajkowe Motyle” wspaniale dzieliły słowa na sylaby, wyróżniały pierwszą głoskę, układały z liter swoje imię, bawiły się przy muzyce i przeliczały elementy w układanych rytmach. Zabawa z kolorową chustą była zwieńczeniem przygotowanych przez wychowawcę zadań, dzięki którym rodzice mieli możliwość obserwacji swoich pociech, ich aktywności, koncentracji uwagi oraz posiadanych już wiadomości i umiejętności.

 

 

 

GALERIA FOTO