SPOTKANIE Z WYJĄTKOWYMI „MIŚ”-AMI…

SPOTKANIE Z WYJĄTKOWYMI „MIŚ”-AMI…

 

W dniu 17.10.2017 r. w oddziale przedszkolnym w Wojcieszycach, podczas słonecznego poranka zrobiło się gwarno, a to za sprawą wyjątkowych gości, którzy odwiedzili nasze przedszkolaki. Na plac zabaw wjechały przepiękne i imponujące maszyny – prawdziwe motocykle. Grupa motocyklowa MIŚ odwiedziła dzieci, po to by sprawić im radość, ale także po to by wyjaśnić, jak należy zachowywać się w pobliżu motocykla. Przedszkolaki zdały test egzamin śpiewająco, z zaciekawieniem słuchając o przygodach „MIŚ-ów”.

Nie mogły doczekać się aż usiądą na wspaniałe maszyny. W prezencie od naszych gości dostaliśmy kamizelkę odblaskową z symbolem oraz nazwą grupy oraz słodkości dla milusińskich. Jednak największym prezentem była sama obecność wspaniałych gości, którzy prócz spełniania swej pasji starają się robić dużo dobrego – odwiedzają dzieci w gorzowskim szpitalu, opiekują się dwoma rodzinnymi domami dziecka oraz uczestniczą w różnego rodzaju festynach, chcąc zarażać swoją pasją i szerzyć wiedzę o bezpieczeństwie. Serdecznie dziękujemy wszystkim MISIOM za wizytę w naszym przedszkolu!

 

 

GALERIA FOTO