SPRAWNIE I BEZPIECZNIE

SPRAWNIE I BEZPIECZNIE

 

Nawet najmłodsze dzieci powinny wiedzieć, jak bezpiecznie poruszać się windą lub po ruchomych schodach. Co prawda, zawsze są pod opieką dorosłych, ale dlaczego nie mogłyby nauczyć czegoś pożytecznego swoich rodziców? Gościem w naszym oddziale w Różankach był pan Sebastian Pikuła, inspektor nadzoru technicznego, który opowiedział przedszkolakom o wielu ważnych zasadach. Na przykład o tym, że w windzie, w razie awarii, trzeba przycisnąć żółty przycisk z dzwonkiem i przytrzymać odliczając do pięciu. 

Wtedy dopiero połączymy się z osobą, która może nam pomóc. Dzieci zabrały do domów prezenty przygotowane nam przez Urząd Dozoru Technicznego – organizatora akcji „Bezpieczne Dzieciaki”, które a pewno pomogą im być jeszcze bardziej bezpiecznymi.

 

GALERIA FOTO