CO ROŚNIE JESIENIĄ NA DZIAŁCE?

CO ROŚNIE JESIENIĄ NA DZIAŁCE?

 

Przedszkolaki są bardzo ciekawe świata, który ich otacza. Dnia 13.10.2017 r. postanowiliśmy odwiedzić pobliskie działki, aby sprawdzić co na nich rośnie. Pogoda podczas wycieczki nam dopisała. Dzieci z chęcią zaglądały przez ogrodzenia do ogródków, które zdobiły piękne jesienne kwiaty, kolorowe liście na drzewach i duże dynie na grządkach.

Podczas wycieczki obejrzeliśmy zagonki kapusty, fasoli i buraków. Część skarbów, za pozwoleniem właścicieli działek, zabraliśmy do przedszkolnego kącika przyrodniczego, aby pochwalić się wszystkim swoimi jesiennymi zdobyczami. Prócz warzyw i kwiatów obserwowaliśmy także różnego rodzaju owady oraz pełznącego powoli ślimaka. Z naszej wycieczki przynieśliśmy nie tylko jesienne skarby, ale także szeroki jesienny uśmiech.

 

GALERIA FOTO