DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

 

14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ w tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Nasze przedszkolaki również chciały podziękować swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za trud wkładany w ich wychowanie. W tym uroczystym dniu wszystkie panie otrzymały piękne kwiaty oraz mnóstwo całusów, uśmiechów i słodkich upominków.

Dzień ten uświetnił również „bukiet” cudownych życzeń przekazanych przez panią wójt Annę Mołodciak, księdza proboszcza Dariusza Chmist, przewodniczącego Rady Gminy pana Jana Kuberę, przewodniczącego Rady Rodziców pana Grzegorza Mikołajczuka oraz zastępcę przewodniczącego Rady Rodziców panią Annę Kwiatkowską.

 


Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim rodzicom, dzieciom, władzom gminy i przyjaciołom przedszkola, za każde życzliwe słowo, uśmiech, życzenia i podziękowania skierowane do nas w tym wyjątkowym dniu. Pochwały i gesty uznania świadczą o tym, iż udaje nam się sprostać oczekiwaniom, za którymi stoją dzieci rodziców darzących nas ogromnym zaufaniem. Posiadamy poczucie odpowiedzialności za wszystkie dzieci, które w każdy poranek rozstają się na kilka godzin z ukochanymi rodzicami. Dziękując za szacunek i wzajemną sympatię, obiecujemy nadal zabiegać o „promyki słońca” w sercu każdego dziecka.

 

GALERIA FOTO