TAŃCOWAŁA JESIEŃ W LESIE ZAMASZYŚCIE

TAŃCOWAŁA JESIEŃ W LESIE ZAMASZYŚCIE

 

W piątek 29.09.2017 r. w naszym przedszkolu odbył się „Bal Jesieni”. Dzieci i panie tego dnia przyszły ubrane w kolorach jesieni, w koronach z kolorowych liści, ozdobione jarzębinowymi i kasztanowymi koralami. A to specjalnie na powitanie wyjątkowego gościa - Pani Jesieni. Wszystkie grupy zaprezentowały piękne występy: wiersze, tańce i piosenki jesienne. Pani Jesień w oddziale w Różankach, a jej pomocnik Jelonek w oddziale w Wojcieszycach zadbali, by dla wszystkich znalazło się na balu coś ciekawego.

Dzieci rozwiązywały quizy o tematyce jesiennej, zagadki na rozpoznanie darów jesieni - w formie smakowej i dotykowej. Były teatrzyki, obieranie jabłek na czas i mnóstwo innych atrakcji: ozdabianie jesiennych liści, konkurs na korale z darów jesieni oraz owocowy poczęstunek. Zabawa była bardzo udana.

 

 

GALERIA FOTO