DOTYCZY WSZYSTKICH DZIECI: 

OBUWIE ZMIENNE
STRÓJ GIMNASTYCZNY – koszulka z krótkim rękawem i krótkie spodenki, w zaciąganym i podpisanym woreczku.
WOREK ZACIĄGANY Z ZAPASOWĄ BIELIZNĄ I UBRANIAMI NA ZMIANĘ.
RYZA PAPIERU KSERO – DWIE NA ROK SZKOLNY
CHUSTECZKI HIGIENICZNE W KARTONIKU DO POJEDYŃCZEGO WYJMOWANIA – 2 opakowania na półrocze.
KUBEK, SZCZOTECZKA I PASTA DO ZĘBÓW
KUBEK DO PICIA WODY-PLASTIKOWY
ZESZYT W SZAFCE W SZATNI – KORESPONDENCJA Z RODZICAMI.

WSZYSTKIE RZECZY NALEŻY PODPISAĆ

Przydział dzieci do poszczególnych grup będzie Państwu przedstawiony na zebraniu z rodzicami przed rozpoczęciem roku przedszkolnego (termin podany będzie na stronie internetowej Przedszkola w miesiącu sierpniu 2022 r.), podczas którego uzyskają Państwo szczegółowe informacje dotyczące wyprawki grupowej.

DROGIE DZIECI, RODZICE I PRZYJACIELE PRZEDSZKOLA !!!!!

Dziękując za wspólne chwile w roku przedszkolnym 2021/2022 wszystkim Przedszkolakom, Ich Rodzicom i Przyjaciołom Przedszkola życzymy wspaniałych, pełnych uśmiechu, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji.
Niech ten letni czas będzie wypełniony
niezapomnianymi chwilami wytchnienia i odpoczynku.

 

                                                                                 Z serdecznymi pozdrowieniami
dyrektor, grono pedagogiczne
i wszyscy pracownicy
Publicznego Przedszkola w Wojcieszycach
z Oddziałem Zamiejscowym w Różankach

Pragniemy wobec Rodziców Kubusia Szachnowskiego skierować wielkie ukłony za przepiękne podziękowania i słowa uznania złożone na nasze ręce. Jest to dla nas potwierdzenie, iż wysiłek i wszelkie starania zmierzające do zastąpienia naszym Podopiecznym Rodziców w ciągu kilku godzin dziennie przynoszą oczekiwane efekty. Za szacunek, zrozumienie i wrażliwość jeszcze raz bardzo serdecznie Państwu dziękujemy.

 

                                                                                                                Z poważaniem
dyrektor i pracownicy Przedszkola

 

Korzystając z pięknej słonecznej pogody dzieci z oddziału przedszkolnego w Wojcieszycach wybrały się wspólnie z Paniami nad jezioro. Nie zabrakło wspólnej zabawy: budowanie z piasku, zabawa w berka oraz gra w piłkę. Przedszkolaki zjadły na świeżym powietrzu swoje drugie śniadanie. Wszyscy wrócili do przedszkola zmęczeni ale z uśmiechami na twarzy.

Przedszkolaki z „Wesołej Gromady” w Różankach, przed wakacyjną przygodą rozmawiały na temat bezpieczeństwa. Dokąd pojechać, co zabrać i jak bezpiecznie się zachować nad wodą, w górach i własnym podwórku. Życzymy wszystkim dzieciom bezpiecznego wypoczynku i niezapomnianych przygód.

Czerwiec to najweselszy miesiąc roku dla wszystkich dzieci. Z niecierpliwością czekamy na upragnione wakacje. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło. „Radosne Słoneczka” i „Tęczowe Nutki” z oddziału przedszkolnego w Wojcieszycach otrzymały wręczone przez Panią Dyrektor i wychowawców dyplomy oraz drobne upominki na zakończenie roku przedszkolnego. Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten cudowny, wspólnie spędzony rok, a rodzicom za zaangażowanie w życie przedszkola. Życzymy przedszkolakom bezpiecznych, słonecznych i pełnych przygód wakacji.


Dziś mamy wyjątkowy dzień - DZIEŃ TATY! Tradycyjnie w Polsce już od kilkudziesięciu lat w tym wyjątkowym dniu dzieci składają życzenia swoim Tatusiom. Dzieci z grupy ,,Bajkowe Motyle” przygotowały dodatkową niespodziankę dla swoich Tatusiów. Zapraszam do obejrzenia krótkiego filmiku.

Wiemy, jak ciężko pracujesz Tato! Bardzo Cię wszyscy kochamy za to, a także za Twe szlachetne serce, w którym rodzina pierwsze ma miejsce! W ten dzień  przyjmij podziękę za wiarę, mądrość, ojcowską rękę.”

Dzieci z oddziału przedszkolnego w Wojcieszycach przygotowały dla swoich Tatusiów prezenty. Laurki oraz podkowy na szczęście, które wykonały przedszkolaki wypełnione są bezgraniczną szczerością i miłością. Wszystkim Tatusiom składamy najserdeczniejsze życzenia.